KALİTE POLİTİKAMIZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

    DENİZADA EĞİTİM BELGELENDİRME TİC.LTD. ŞTİ olarak tüm süreçlerde müşterilerimizin beklentilerine titizlikle karşılayan bir anlayışla güvenilir ve tercih edilebilen bir kuruluş olmak.

        TS EN/ISO IEC 17024:2012 Kalite sistemleri çerçevesinde tüm personellerimizin daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmek.                                                        

        İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı ve mesleki yeterlilikler çerçevesinde yetkin belgelendirilmiş, bu sayede ülkemizin sahip olması gereken kaliteli ve vasıflı bireyleri belgelendirmektir.

        DENİZADA EĞİTİM BELGELENDİRME TİC.LTD. ŞTİ personel belgelendirme kuruluşu olarak yetkilendirilmiş olduğu ulusal mesleki yeterliliklerle ilgili; başvuran adaylara, başvuru aşamasından, belge yenileme, askıya alınması ve iptali aşamasına kadar uygulanacak esasları belirlemiştir.

        DENİZADA EĞİTİM BELGELENDİRME TİC.LTD. ŞTİ Tarafsızlık, şeffaflık, eşitlik, bağımsızlık, gizlilik politikası gözeterek belgelendirme sürecinin tüm aşamalarında ayrımcılık (cinsiyet, yaş, ırk, din, mezhep) gözetmeden mevcut yasalara göre tüm başvuran adaylara hizmet sağlamaktır.                                                         

GENEL MÜDÜR

VOLKAN ÇEVİK


ABDURAHMAN BİLGİÇ

ABDURAHMAN BİLGİÇ

SINAV YAPICI KARAR VERİCİ-SINAV GÖZETMENİ-İÇ DOĞRULAYICI
ADNAN KURAL

ADNAN KURAL

SINAV YAPICI-KARAR VERİCİ-
AHMET GÜNDAŞ

AHMET GÜNDAŞ

PERFORMANS VE TEORİK SINAV ALANI SORUMLUSU
HAKAN ÇEVİK

HAKAN ÇEVİK

FİNANS MÜDÜRÜ
HİLMİ ÇEVİK

HİLMİ ÇEVİK

BELGELENDİRME VE İDAR, İŞLER MÜDÜRÜ
FEVZİ KÖROĞLU

FEVZİ KÖROĞLU

MUHASEBE MÜDÜRÜ
Tutku KARADAM

Tutku KARADAM

KALİTE YÖNETİM TEMSİLCİSİ